kontakt

Direktor

Marina Kapor dipl.oec.

marina.kapor@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

+385 (0)99 7333 775

Direktor financija

Marina Kapor dipl.oec.

marina.kapor@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

+385 (0)99 7333 775

 

Direktor proizvodnje

Nikola Mirošević dipl.ing.agr.

nikola.mirosevic@blato1902.hr

+385 (0)20 851 501

+385 (0)99 3112 859

 

Direktor komercijale

Nikola Milat dipl.ing.agr.

nikola.milat@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

+385 (0)99 266 5672

 

Poslovna jedinica BLATO

Voditelj P.J. Vinarija

Diana Petković dipl.oec.

diana.petkovic@blato1902.hr

+385 (0)20 851 234

+385 (0)99 3112 862

 

Voditelj računovodstva

Damir Prižmić

damir.prizmic@blato1902.hr

+385 (0)20 851 029

+385 (0)98 236 018

 

Kontakt za kompenzacije

Franka Milat

franka.milat@blato1902.hr

+385 (0)20 851 322

+385 (0)98 236 018

 

Voditelj pravne službe

Kristina Mešin Damjanović mag. iur.

kristina.mesin.damjanovic@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

 

Poslovna jedinica ZAGREB

Voditelj, kontakt za catering

Ivan Milat

ivan.milat@blato1902.hr

+385 (0)1 3645 042

+385 (0)99 3112 862

 

Knjigovodstvo

Željana Barbarić

zeljana.barbaric@blato1902.hr

+385 (0)1 3645 077

Komercijalist prodaje

Marijo Ljevar

marijo.ljevar@blato1902.hr

+385 (0)1 3645 077

+385 (0)92 3304 576

 

Poslovna jedinica RIJEKA

Voditelj, kontakt za catering

Josipa Mrnjaus

josipam@blato1902.hr

+385 (0)51 213 924

+385 (0)98 450 446

 

Knjigovodstvo

Ljiljana Fućak

ljiljanaf@blato1902.hr

+385 (0)51 211 231

Komercijalist prodaje

Lea Prižmić

lea.prizmic@blato1902.hr

+385 (0)99 3112 860

 

Reklamacije

dijana.nobilo@blato1902.hr