Blato 1902_logo


KONTAKTI


DIREKTORICA

Marina Kapor dipl.oec.

marina.kapor@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

+385 (0)99 7333 775

 

DIREKTOR KOMERCIJALE

Nikola Milat dipl.ing.agr.

nikola.milat@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

+385 (0)99 266 5672



POSLOVNA JEDINICA BLATO



Voditelj P.J. Vinarija

Diana Petković dipl.oec.

diana.petkovic@blato1902.hr

+385 (0)20 851 234

+385 (0)99 3112 861


Voditelj P.J. Uljara

Petar Bačić

uljara@blato1902.hr

+385 (0)20 851 259

+385 (0)98 450 428


Voditelj P.J. Ekonomija

Ivo Kunjašić

ekonomija@blato1902.hr

+385 (0)20 851 642

+385 (0)99 218 4167


Voditelj računovodstva

Damir Prižmić

damir.prizmic@blato1902.hr

+385 (0)20 851 664

+385 (0)98 236 018


Kontakt za kompenzacije

Franka Milat

franka.milat@blato1902.hr

+385 (0)20 851 644

+385 (0)98 236 018



POSLOVNA JEDINICA ZAGREB



Voditeljica P.J. Zagreb

Ana Šimunčić, dipl.oec

ana.simuncic@blato1902.hr

+385 (0)99 351 7411


Voditelj restorana Zlinje

Josip Jerković

zagreb@blato1902.hr

+385 (0)1 3645076

+385 (0)99 359 1079


Veleprodaja

Marko Šestić

komercijala.zg@blato1902.hr

+385 (0)1 3645 077



POSLOVNA JEDINICA RIJEKA



Voditelj, kontakt za catering

Dijana Nobilo mag.oec.

dijana.nobilo@blato1902.hr

+385 (0)98 450 367


Organizacija, organizatori cateringa

Josipa Mrnjaus

+385 (0)98 450 446

Kristina Lučić

+385 (0)99 2690 374


Knjigovodstvo

Ljiljana Fućak

ljiljanaf@blato1902.hr

+385 (0)51 211 231


Komercijalist 

Lea Prižmić

lea.prizmic@blato1902.hr

+385 (0)99 3112 860



REKLAMACIJE



marina.kapor@blato1902.hr